Agregaty pompowe

 

W naszej ofercie, znajdziecie Państwo urządzenia do aplikacji klejów, żywic jedno i dwuskładnikowych.
 

Naszym klientom, mamy do zaoferowania:

AGP 1K agregat do klejów o szerokim zakresie lepkości.

Agregat AGP 1K to hydrodynamiczna pompa własnej konstrukcji, z przełożeniem 8 :1, wydajności 8L/min przy 60 cyklach pracy. Agregat został wyposażony w regulator ciśnienia, zapewniający płynną regulację wartości ciśnienia wypływu w zakresie od 20 do 50 bar. Urządzenie posiada, wysokociśnieniowy filtry z wymiennym i łatwym w czyszczeniu wkładem filtracyjnym. Standard wykonania z materiału AISI 316 zapewnia pracę z surowcami o niskim pH jak i dyspersjami wodnymi.

Agregat 1K do klejów poliuretanowych. 

Urządzenie wykonujemy z profili aluminiowych, wyposażamy w hermetyczną pompę zębatą, kielich pośredni oraz niezbędną automatykę. Stosujemy pompa dozujące  konstrukcji hermetycznej, zapewniającej pracę z klejami poliuretanowymi jednoskładnikowymi. Rozwiązanie to, eliminuje konieczność stosowania uszczelnień tradycyjnych.. Agregat może pracować z klejami poliuretanowymi niewypełnionymi oraz klejami wypełnionych. Wydajność agregatu, dopasowujemy do potrzeb klienta indywidualnie. 

AGR/1K  agregat dozujący do klejów poliuretanowych.
Urządzenie zostało wyposażone w hydrodynamiczną pompę tłokową własnej konstrukcji. Wersja AGR/1K, posiada rozbudowaną automatykę oraz precyzyjny regulator przepływu. Wszystko to zapewnia dokładność dozowania +/-5 g i powtarzalność  0,5%  dla dawki kleju ok 1 kg dozowanego w sposób ciągły przez ok 60s – czas można regulować !!

Zastosowanie:

- precyzyjna aplikacja kleju w granulat gumowy

- produkcja płyt i kształtek na nawierzchnie sportowe

- produkcja mat hodowlanych i transportowych, płyt wibroizolacyjnych oraz opon i kół z granulatu

Agregat WNS+/200/1K

Mobilny agregat, dostosowany do aplikacji kleju z beczek 200kg, którym można realizować aplikację poprzez natrysk bądź wylew ścieżek kleju. Agregat współpracuje z naszymi głowicami. Może być wykorzystany wszędzie tam, gdzie klei się panele warstwowe, drzwi stalowe, gąbki poliuretanowe etc.

Agregat 2K do żywic melaminowych, mocznikowych itp.

Oferowane przez nas urządzenia, przeznaczone są do mieszania i aplikacji dwuskładnikowych żywic melaminowych, mocznikowych, klejów poliuretanowych dwuskładnikowych oraz klejów EPI. Zasada działania urządzenia, oparta jest na pompach hydrodynamicznych prostej konstrukcji, łatwych w obsłudze i bezpiecznych dla operatora. Urządzenie posiada możliwość precyzyjnej zmiany proporcji mieszania 100:20. Wydajność urządzenia, waha się na poziomie 1000ml/min w zależności od lepkości pompowanych surowców. Głowica mieszająca, może aplikować mieszaninę bezpośrednio do nakładarki ręcznej bądź do zasobnika walcarki, działającej w Państwa zakładzie  Urządzenie  jest w całości naszym projektem, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom, szybki dostęp do serwisu oraz ewentualnych części zamiennych.